11 Ekim 2013 Cuma

Gratis indiriminden neler almalı..??

Biliyorsunuzdur sanıyorum.Dün itibariyle ve ayın 14ü son gunu olan ünlü Gratis bayram indirimi var.Bir çok üründe %50'ler,%40..%30'lar havada uçuşuyor..:)

Bu yazımda indirime henüz gitmemişlere veya neler alacağına henüz hala karar veremeyenlere belki bir fikir verir amaçlı yazmak istedim.

 

Alınası ürün-1:The Balm Far Bazı..:Ürünü bir suredir nedendir bilinmez Gratislerde bulmakta zorlansakta ödenen ücretin hakkını veren bir ürün olduğu için almanızı öneririm.. Urban Decay'ın meşhur far bazı kadar güzel bir ürün.Denk gelirseniz hazır %50 indirim varkende bakabilirsiniz.

 

Alınası ürün-2:Giovanni Deep Mouisture Şampuan: Giovanni'nin bu ürününü beğenmeyen pekçok kişi olabilsede ben oldukça beğendim.Hatta dün birkaç tane birden alıp stokladım diyebilirim sizlere..:) Benim saçlarım oldukça kurudur ve bu ürün saçlarımı gerçekten yumuşattı ve ağırlaştırmadı.%40 indirimde..

 

Alınası ürün-3: Sally Hansen tırnak bakım ürünleri..%50'deyken bakmanızı öneririm.Özellikle tırnak eti bakım kremi bence gayet güzel.%50 indirimde.Yalnız bacak spreyinden indirim yok üzülerek söyluyorumki..

 

Alınası ürün-4:Benri Pamuklar..:Bu pamuklardan uzun uzadıya bahsetmeme herhalde gerek yok,pekçoğunuz duymuşsunuzdur hatta kullanıyorsunuzdur sanıyorum.Kaliteli diye düşünüyorum.Şimdi birde %40 indirimdeyken bakılabilir..

 

Alınası ürün-5:The Balm Balmjovi palet..İçerisinde pekçok kullanışlı ürünü barındıran güzel bir palet.Özellikle aydınlatıcısını ayrıca bir beğendim diyebilirim..

 

Alınası ürün-6:Pastel kalp desenli allıklar..2 renk seçeneği olan bu üründe %50de..

 

Alınası ürün-7:The Balm Mary Lou Aydınlatıcı..Oldukça doğal duran,şampanya tonlarında diyebileceğim elmacık kemiklerine farklı bir hava katan güzel bir ürün..

 

Alınası ürün-8:L'oreal Caresse Glosslar..Bu glossların renk vermesini gerçekten seviyorum.Surerken tuhaf bi kokusu var şahsen kabul ediyorum bunu ama kalıcılığı ve renk vermesi güzel.Ozellikle Marlyn rengini önerebilirin..:)

Alınası ürün-9: Benri Asetonlar..

 

Aklıma gelen ürünler şimdilik bunlar..Dün ben şahsen birçok poşetle ayrılmama sebep oldu bu indirim..Aldıklarımlada ilgili ayrıca bir yazı paylaşacağım önümüzdeki günlerde..Ve ürünlerin yorumu hakkında kendimce..

Sizler neler aldınız,veya vazgeçilmezleriniz neler oldu..??

 

Sevgiler..:))

 

                                                                                          Paylaşan:Zencefilkız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder