4 Ocak 2016 Pazartesi

Mac Sin Ruj

Merhabalar..Bir süredir gerçekten kullanmayı sevdiğim bir rujdan bahsetmek istedim sizlere..Malum,sonbahar ve özelliklede kış aylarında elimiz daha koyu tonlardaki rujlara gidiyor genellikle sanıyorum.Bordolar,kiremit tonları,kahveler..Bazende daha nude tonlar..

Bu ruju ilk aldığım zamanda oldukça korkak yaklaşmıştım aslında.Mac'in internet sitesindeki stokları biraz geç güncellediği zamanların birisine denk geldiğim biara,Sin adlı rujuna adeta kafayı takmıştım. Ne zaman baksam siteye stokta yoktu.Ardından Rocky Horror koleksiyonuyla beraber bu rujda tekrardan piyasaya çıkınca o sırada almış bulundum ve devamında bir süreliğine kullanmayı erteledim. Yakışmazmı,nasıl durur diye dusunceler içerisinde evde bulunduğum bir gün denedim kendimde ve duruşunu gerçektende beğendim.Yapısı mat olsada,sürerken kremsi bir yapıda sürümü biraz aslında,ancak genel yapısı ve rengi mat diyebilirim son derece.Dudaktaki duruşuda oldukça mat..Alttan iyice nemlendirildiği zaman dudakları kurutmuyor pek fazla diye düşünüyorum. Kahve alttonlu güzel bir bordo diyebilirim.

Bendeki duruşu şu şekilde..


 

 

Son derecede kalıcı.Yılbaşı akşamı kullandığım makyajımdada bu ruj günümün yıldızı oldu diyebilirim..Begendim mi,evet kesinlikle..! :)


Sevgiler..:)

 

 

                                                                                              Paylaşan:Zencefilkız


1 yorum:

  1. Ya bu ebru gundeşin sureklı kullandıgı rujmu bende onu arıyorum o ses turkıyede hangı ruju kullanıyor acaba

    YanıtlaSil