7 Ağustos 2013 Çarşamba

Aussie 3 Minute Miracle ReconstructorÜnlü bir saç bakım markası olan Aussie bundan bir sure once ülkemizede geldi..Hatta ilk defa Gratislerde gördüğümde epey bir ilgimi çekmişti bu marka ve bundan birkaç ay öncede bu markanın pekçok ürünün büyük bir heves ve merakla almıştım.Bugun sizlere işte bu markanın belkide en iddialı ürünü olan yıpranmış saçlar için bir çeşit mucize olduğunu vaad ettikleri maskesini tanıtacağım,yorumlayacagım kendimce..
İçeriği..:Avustralya Nane Balsam özlü olan bir ürün..Ayırca içerisinde Melissa da bulunmakta..

Kokusu son derece güçlü ve güzel..Birçok saç maskesine göre çok daha farklı ancak gayetde güzel,bir çeşit sakızımsı (klasik kokulu sakızlar gibi ilginç bir) bir kokusu var.Özellikle bunu saça uyguladığınız anda hemen hissettim..

 

                                        Buradan açarak ürünü alıyorsunuz..

 

Özelliği ve İzlenimlerim: Bu maskeyi birkaç aydır dönem dönem kullandım.İlk kullanımda hemen bu yazıyı hazırlamamın sebebi biraz daha uzun süre kullanarak daha sağlıklı bir yorum yapabilmekti.Ve evet pekçok kişinin adeta hayranlık duyduğu bu maskeyi beğenmedim..Nedenlerine gelirsek..

 

-Vaad ettiği gibi saçlarımı yumuşatmadı,aksine kullanımdan sonra sertleştirdi..

-Herhangi bir onarım özelliğini göremedim..Ne artısı ne eksi yanı vardı bu konuda benim için..Hatta ilk birkaç kullanımda bir şey anlamayınca sabredelim bakalım hemen hevesimiz kaçmasın diye düşünerek 2 ay boyunca bu ürünü birçok kullanımda test ettim.Ve hayır..Sonuç yine  hüsran oldu benim için..

-Yumuşaklık saçıma vermedi..Ekstra bir parlaklık beklerdim azda olsa onuda yeterince göremedim.

 

Kullanımı..:Diğer klasik maske uygulamasını bundada aynen gerçekleştrdim.

 

Sonuç olarak bu maskenin benim için tek artısı güzel kokusu oldu..

 

Fiyatı:19.90 tl idi en son aldığımda..

 

Sevgiler..:)

 

                                                                                                               

                                                                       Paylaşan:Zencefilkız


2 yorum:

  1. Aslında bugün gözüm Ausie markalı şampuan ve saç kremindeydi ama kimse tam anlamıyla memnun kalmamış bu ürünlerden bende U dönüşü yapıp Yves rocher yapılandırıcı serisini aldım güzel indirim vardı :) İyi ki öyle yapmışım yorumun için çook teşekkürler :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hayırlı olsun aldığın ürünlerin o halde.Güzel günlerde kullan hepsinide:)

      Sil